KONST / Litografier / Färglitografi 13351084
nr 1335 1084
Dorothea Tanning
(1910-2012), USA
Färglitografi, Signerad. Motivet: 33x46cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:53:46
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Dorothea Tanning
Läs mer om Dorothea Tanning